Nieuw: Vrienden van Uit de kunst

Geniet je van de evenementen in onze gemeente en houd je van de kunstzinnige wind die de laatste tijd door de straten waait? Nunspeet Uit de kunst doet haar best van onze gemeente een pareltje te maken. Niet alleen voor toeristen, maar ook voor haar inwoners. Er zijn nog zoveel meer ideeën die we graag […]

Uit de kunst

foto Harry Konings Fotoclub Nunspeet

Geniet je van de evenementen in onze gemeente en houd je van de kunstzinnige wind die de laatste tijd door de straten waait? Nunspeet Uit de kunst doet haar best van onze gemeente een pareltje te maken. Niet alleen voor toeristen, maar ook voor haar inwoners.

Er zijn nog zoveel meer ideeën die we graag willen uitvoeren, en zoeken daarom de steun van iedereen die onze stichting Uit de kunst een warm hart toe draagt…

Lees hier meer…